Deň testovacích jázd Maserati a Harley-Davidson v Bratislave
MASERATI & HARLEY-DAVIDSON® – deň testovacích jázd
9. mája 2017
Kožená bunda zdarma k motorke Harley-Davidson
kožená bunda Harley-Davidson® ZDARMA
7. júna 2017

cestovné motorky 2017 Harley-Davidson®

Skúšobné jazdy na motocykloch Harley-Davidson Touring

Cestovné motocykle Harley-Davidson Bratislava

Tvoja dovolenka s touringovým motocyklom Harley-Davidson® získa úplne nový rozmer a svet spoznáš z iného uhla pohľadu. Príď si urobiť skúšobnú jazdu na motocykli Harley-Davidson® z modelového radu Touring a určite budeš chcieť stráviť dovolenku na jednom z nich.

 

Vyšší výkon, väčšie pohodlie, lepšia ovládateľnosť, nižšia spotreba !

To je Harley-Davidson® modelový rad Touring 2017.

 

Harley-Davidson® mení definíciu cestovania v jednej stope a odhaľuje motor Milwaukee-Eight®, deviatu generáciu agregátu Big Twin vo svojej histórii. Inovácie dopĺňa tiež úplne nové predné a zadné odpruženie, ktorézískali všetky motocykle rady Touring.

„Sú to najvýkonnejšie, najpohodlnejšie a najlepšie ovládateľné touringové motocykle, aké kedy značka Harley-Davidson® vyrobila.

Vďaka tohtoročným vylepšeniam sa nezameniteľný vzhľad, zvuk a odozva touringových motocyklov Harley-Davidson posúva o veľký kus vpred. Sami to pochopíte, len ak si ich vyskúšate na vlastnej koži – preto pozývame všetkých jazdcov, aby sa zastavili v našej predajni a absolvovali skúšobnú jazdu.

Motor Milwaukee-Eight® zachováva tradičný 45 stupňový uhol valcov V-Twin a ponúka až o 11 % vyšší krútiaci moment než predošlé motory. Využíva štvorventilové hlavy valcov s 50-percentným nárastom kapacity sania a výfuku. Motor Milwaukee-Eight® používa vyvažovací hriadeľ, vďaka ktorému dokáže vyrovnať 75 % primárnych vibrácií pri otáčkach na voľnobehu. Stále si zachováva tradičný pocit motorov Harley® V-Twin, ale pri vyšších rýchlostiach má úžasne plynulý a hladký chod. Nové riešenie odvodu tepla u všetkých motorov Milwaukee-Eight® zvyšuje komfort jazdca aj spolujazdca. Napriek vyššiemu výkonu sa motor Milwaukee-Eight® vyznačuje nižšou spotrebou paliva v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *