Akcia so zľavou 20 až 30% na originálne produkty Harley-Davidson® pre zazimovanie motocykla.
akcia so zľavou 20 až 30% na produkty pre zazimovanie motocykla
19. októbra 2017
black-friday-all-week-harley-davidson-bratislava
BLACK FRIDAY celý týždeň to je Harley-Davidson BLACK WEEK
14. novembra 2017

akcia na servis motocyklov Harley-Davidson®

Zimná akcia na motorky Harley-Davidson Bratislava

Zimná akcia na motorky Harley-Davidson Bratislava

Vážení priatelia,

už sa neúprosne blíži vynútená prestávka v našej obľúbenej činnosti – jazde na motocykli. Tento čas je najvhodnejší na úpravy a tuning Vášho motocykla, kedy je dosť času na zhmotnenie svojich predstáv do vytvorenia osobitého výzoru a štýlu, ktorý bude čo najlepšie reprezentovať Vašu osobitosť a vkus a v neposlednej miere sa tak Váš miláčik stáva unikátom medzi ostatnými kolegami motocyklami. Je to úžasné keď naša motorka je jasným odrazom našej individuality. Samozrejme neprehliadnuteľným bonusom je aj to, že motocykel je po zimnej údržbe pripravený vyraziť s prvou možnou príležitosťou na cesty novej sezóny.

Preto sme pre vás pripravili AKCIU na servis, PRIPRAV SA NA NOVÚ SEZÓNU UŽ DNES, pri ktorej získate

ZĽAVU 20 % NA ORIGINÁLNE NÁHRADNÉ DIELY, DOPLNKY A PRÁCU pri úpravách realizovaných v našom servise do konca februára 2018.

Dopravu Vášho motocykla do nášho servisu a späť zabezpečíme my. V rámci Bratislavy je DOPRAVA MOTOCYKLA ZADARMO a doprava z mimo Bratislavy je účtovaná 0,5 € / km.

Pre dohodnutie termínu na servis a viac info kontaktujte :

Petr Zabilka – vedúci servisu – náhradné diely – tel.:  +421 905 682 281, mail: servis@harley-davidson-bratislava.sk

Používanie originálnych dielov je druhý najlepší nápad po zaobstaraní si nového motocykla Harley-Davidson®. Keď sa rozhodnete pre originál, váš motocykel bude stále 100% Harley®, vďaka čomu si zachová dlhodobú hodnotu a pri každej jazde podá maximálny výkon. Iba originálne diely Harley-Davidson® sú navrhnuté, testované a vyrobené podľa rovnakých technických špecifikácií a noriem, ako tie, ktoré boli na váš motocykel namontované vo výrobe.

Servis motocyklov Harley-Davidson Bratislava

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *