NOVINKY 2018 motocykle Harley-Davidson Sportster Forty Eight Special a Iron 1200
NOVÉ MODELY HARLEY-DAVIDSON SPORTSTER FORTY-EIGHT® SPECIAL A IRON 1200™
26. februára 2018
Získaj 1000 Euro k motocyklom Harley-Davidson Sportster
získaj voucher v cene 1000 eur k motocyklom harley-davidson sportster® – LIMITOVANÁ PONUKA
27. apríla 2018

vyhraj exkluzívne vstupenky na oslavy 115. výročia motocyklov Harley-Davidson®

vyhraj exkluzívne vstupenky na oslavy 115. výroèia motocyklov Harley-Davidson

vyhraj exkluzívne vstupenky na oslavy 115. výroèia motocyklov Harley-Davidson

Polep s nami Česko & Slovensko

a vyhraj ALL INCLUSIVE PACK na celosvetové oslavy 115. výročia motocyklov Harley-Davidson®, ktoré sa uskutočnia

5.- 8. júla 2018 v PRAHE na výstavisku HOLEŠOVICE !

Ideš do toho s nami? Super, tak …

  • …zastav sa v našom dealerstve Harley-Davidson Bratislava na Rebarborovej ulici 1/A, a vyzdvihni si plagáty, letáky a samolepky k oslavám 115. výročia H-D v Prahe.
  • Vylepuj po celom Česku & Slovensku a dokumentuj. Buď kreatívny, ale neprekračuj zákon!
  • Najlepšie fotky z tvojej akcie nám pošli na e-mail: soutez@h-dprague115.com

Autor najlepšej a najzaujímavejšej fotky vyhráva 2 × vstupenku na oslavy 115. výročia H-D v Prahe, vrátane Rally packov (Rally Pack k 115. výročiu Harley-Davidson z limitovanej edície obsahuje okrem vstupenky na celú dobu osláv tiež exkluzívne upomienkové predmety, ktoré nikde inde nenájdeš!), ubytovanie v Parkhoteli Praha po celú dobu osláv a platobnú kartu nabitú 100 € na jedlo a pitie!

Ďalších 49 autorov vybraných fotiek od nás získa po 2 vstupenkách!

Tak čo, máme s tebou počítať?

vyhraj exkluzívne vstupenky na oslavy 115. výročia motocyklov Harley-Davidson v Prahe

 

Kompletné pravidlá súťaže “Polepíme Česko a Slovensko”

  1. Úvod

1.1 Organizátorom súťaže je spoločnosť Klasik Moto a.s., IČO: 25735781, s registrovaným sídlom U Šalamounky 769/41, Praha, Česká republika (autorizovaný predajca Harley-Davidson Praha).

1.2 Účastníkom súťaže je osoba staršia ako 18 rokov, ktorá vyzdvihne u organizátora alebo ktoréhokoľvek dealera značky Harley-Davidson balíček “Polepíme Česko a Slovensko” obsahujúce samolepky, plagáty a letáky propagujúce akciu organizovanú organizátorom.

  1. Účel súťaže

2.1 Účastník súťaže použije obsah balíka tak, že kreatívnym spôsobom vylepí propagačné materiály na území Českej alebo Slovenskej republiky a zašle organizátorovi fotografiu umiestnenia prostredníctvom e-mailu na adresu: soutez@h-dprague115.com a uvedie svoje meno, priezvisko, dátum narodenia a adresu trvalého bydliska.

2.2 Všetky materiály môžu byť vylepené len na miestach, na ktorých využitie je oprávnený samotný účastník. Na ostatných miestach môže účastník vylepiť propagačné materiály iba za predpokladu, že si vopred opatrí súhlas oprávnenej osoby.

2.3 Organizátor vyhodnotí zo zaslaných fotografií 50 najlepších. Účastník, ktorý zaslal jednu z 50 vybraných fotografií, získava 2 vstupenky na oslavy 115. Výročie H-D.

2.4 Autor najlepšej a najzaujímavejšej fotografie z 50 vyhodnotených získava 2 vstupenky na oslavy 115. Výročie H-D vrátane Rally packov, ďalej ubytovanie v Parkhoteli po dobu akcie, nabitú kartu na 100 euro na konzumáciu nápojov a jedla. 

  1. Doba súťaže

3.1 Súťaž prebieha v období od 10.3 do 30.5.2018

3.2 Vyhodnotenie súťaže prebehne do 15.6.2018 a bude zverejnené na facebookovej stránke H-D 115 Anniversary Prague a na webových stránkach h-d.prague115.com

  1. Vyhlásenie organizátora

4.1 Organizátor si vyhradzuje právo súťaž zrušiť či zmeniť. Aktuálne podmienky budú zverejnené na www.h-dprague115.com 

  1. Ochrana osobných údajov

5.1 Účastník účasťou v súťaži vyslovuje súhlas so spracovaním všetkých osobných údajov, ktoré organizátorovi oznámi. Účastník súhlasí s tým, aby jeho osobné údaje boli využité k realizácii a splneniu podmienok súťaže. Zároveň účastník súhlasí s užitím a spracovaním osobných údajov na marketingové účely predávajúceho, najmä pre prezentáciu výsledkov súťaže, zasielanie reklamných ponúk, obchodných oznámení a pod. Predávajúci prehlasuje, že všetky osobné údaje sú zhromažďované, spracovávané a uchovávané v súlade so zákonom č. 101/2000 Zb. o ochrane osobných údajov.

5.2 Účastník udeľuje organizátorovi neobmedzený súhlas s akýmkoľvek užitím fotografií či iných obrazových záznamov, ktoré organizátorovi poskytol. Účastník zároveň potvrdzuje prevzatím balíka “Polepíme Česko a Slovensko”, že bol oboznámený s pravidlami súťaže.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *