Open House 2018 Harley-Davidson Bratislava
Open House 29.9.2018 – testovacie jazdy na modeloch 2019
6. septembra 2018
Zimná akcia na motorky Harley-Davidson Bratislava
akcia na servis motocyklov Harley-Davidson®
15. októbra 2018

akcia so zľavou 20 až 30% na produkty pre zazimovanie motocykla

Motorky Harley-Davidson Bratislava

Motorky Harley-Davidson Bratislava

Milí priatelia,

S poľutovaním musíme konštatovať, že nám predpovede počasia neľútostne oznamujú, že sezóna radosti – motorkárska sezóna, sa neúprosne stráca zo spätných zrkadiel našich miláčikov.

Blížiace sa počasie už jasne naznačuje prichádzajúcu zimu a preto by sme Vám chceli pripomenúť základné kroky k správnemu zazimovaniu motocykla.

Preto sme pre vás pripravili AKCIU SO ZĽAVOU 20 – 30% na originálne produkty H-D® na ošetrovanie motocykla pri neskorom jesennom jazdení a hlavne aby Vám to pomohlo dobre zazimovať motorku tak, aby ste na jar mohli s prvým slnkom bez starostí vyraziť na cesty.

Harley-Davidson® má v ponuke širokú škálu originálnych produktov na OŠETROVANIE, STAROSTLIVOSŤ A ČISTENIE Vášho motocykla. Prezrite si náš E-SHOP sekciu STAROSTLIVOSŤ A OŠETROVANIE , alebo sa informujte  o akciových produktoch a zľavách u nášho predajcu doplnkov Petra Fajtu na tel.: +421 905 682 291 , mail : parts@harley-davidson-bratislava.sk.

VŠETKY TELEFONICKY OBJEDNANÉ PRODUKTY VÁM MÔŽEME ZASLAŤ AJ POŠTOU NA DOBIERKU.

A nezabúdajte na hlavnú zásadu starostlivosti.  Ak máš bezprostredný kontakt s motorkou, môže ti  to veľa prezradiť. Pri čistení motocykla môžete zbadať či nepotrebujte niečo utiahnuť, vymeniť, skôr Vám možno napadne že je potrebné doplniť, alebo vymeniť olej a podobné ďalšie, aj keď len drobnosti, ktoré by Vám mohli prípadne znepríjemniť radosť z jazdy.

Teší sa na Vás team Harley-Davidson Bratislava.

Akcia na zazimovanie motocykla Harley-Davidson

ODPORÚČANÉ ZAZIMOVANIE MOTOCYKLOV HARLEY-DAVIDSON

  1. Servisná prehliadka

Nechajte si Váš motocykel skontrolovať v našom autorizovanom servise ešte pred zazimovaním, aby ste hneď na začiatku sezóny mohli bezstarostne začať jazdiť.

  1. Ochrana nádrže a paliva

Po tom, ako sa Váš motocykel vráti zo servisnej prehliadky, pridajte do nádrže Harley-Davidson stabilizátor paliva a nádrž doplna dotankujte. Stabilizátor ochráni celý palivový systém (vrátane paliva) pred nežiaducimi účinkami dlhodobého uskladnenia motocykla.

  1. Ochrana pneumatík

Predĺžte životnosť pneumatík správnym dohustením a skontrolujte hĺbku dezénu. Pneumatiky a kolesá môžete očistiť pomocou Harley-Davidson Wheel and Tire Cleaner, aby sa odstránili zvyšky nečistôt. Tento prípravok je vhodný aj na bieloboké pneumatiky.

  1. Čistenie, ochrana laku

Umyte a očistite motocykel od hrubej špiny napr. odstráňte hmyz z poslednej jazdy – na jar by to išlo ťažšie a následne ho detailne vyleštite. Harley-Davidson ponúka širokú škálu produktov na povrchové čistenie motocyklov, ktorými ochránite lak a povrchovú úpravu Vášho motocykla.

  1. Udržiavanie batérie

Veľmi dôležité je udržiavať kapacitu batérie. Použite jednu z Harley-Davidson impulzných nabíjačiek batérií, ktoré môžete nechať napojené na motocykli po celú dobu uskladnenia. Motocykel by nemal byť uskladnený bez nabíjania batérie dlhšie ako dva týždne (alarm stále pracuje). Pri týchto typoch nabíjačiek je väčšinou možnosť vyviesť zásuvku na nabíjačku a potom nemusíte vôbec riešiť demontáž sedadla, batériu nie je potrebné vyberať a pod. V žiadnom prípade neodporúčame robiť tzv. zimné preštartovanie motocykla.

  1. Ochrana motocykla

Uzamknite svoj motocykel s Harley-Davidson zámkom na brzdový kotúč ako prevenciu proti krádeži. Takto ochránený motocykel prikryte originálnou Harley-Davidson priedušnou plachtou s možnosťou pripojenia alarmu pre ešte väčší stupeň ochrany.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *