Získaj 1000 Euro k motocyklom Harley-Davidson Sportster
získaj voucher v cene 1000 eur k motocyklom harley-davidson sportster® – LIMITOVANÁ PONUKA
27. apríla 2018
Open House 2018 Harley-Davidson Bratislava
Open House 29.9.2018 – testovacie jazdy na modeloch 2019
6. septembra 2018

Harley-Davidson predstavuje modely pre rok 2019

Nové mtocykle Harley-Davidson modely pre rok 2019

NOVINKY modelového roku 2019
Nový power-cruiser – inovované modely Touring, Trike, CVO – celkom nový systém infotainmentu

Bratislava, 21. augusta 2018 – Smelý power-cruiser, inovované modely Touring, Trike a CVO a úplne nový systém infotainmentu, to sú najnovšie tromfy v ponuke Harley-Davidson pre budúci rok. Neskrývaný výkon úplne nového modelu Harley-Davidson FXDR ™ 114 pre rok 2019 udáva tón pre všetky motocykle, príslušenstvo a výbavu Harley-Davidson 2019. To znamená nespútaný štýl, strhujúci výkon a moderné technológie.

Necelý mesiac po tom, čo spoločnosť Harley-Davidson oznámila plánované modely a expanziu do nových kategórií spolu so záväzkom pokračovať vo výrobe a rozvoji veľkých motocyklov radu Touring a Cruiser, predstavuje značka nové produkty, ktoré oslovia ďalších zákazníkov po celom svete.

“Vo všetkých produktoch, ktoré ponúkame pre sezónu 2019, sa prejavuje nový smer vývoja Harley-Davidson. Inovácia v oblasti dizajnu, technológií a výkonu budú inšpirovať priaznivcov značky Harley-Davidson i novej generácie jazdcov, ktorí s nami budú zdieľať pocit slobody pri jazde v jednej stope. “Hovorí Heather Malenshek, šéfka pre marketing Harley-Davidson.

2019 FXDR 114

Model FXDR 114 je nekompromisný power-cruiser, ktorý do ponuky Harley-Davidson prináša svieži vietor plný sily a výkonu. FXDR 114 kombinuje razantný záťah motora Milwaukee-Eight® 114 (1870 ccm) s veľkorysým využitím ľahkých hliníkových a kompozitových prvkov, vrátane novej hliníkové kyvnej vidlice, hliníkového pomocného rámu, odľahčených kolies a blatníkov, ktoré zvýrazňujú obratné ovládanie a vysoký výkon.

Model FXDR 114 je vybavený tým najvýkonnejším motorom, aký je používaný v rámoch Softail, Milwaukee-Eight V-Twin 114 (1870 ccm), vyladeným na krútiaci moment 160 Nm pri 3500 ot / min. Pevný rám a podvozok Softail so špičkovým odpružením odmení jazdca výbornou ovládateľnosťou pri jazde po kľukatých cestách i pri prepletanie hustou mestskou premávkou. Model FXDR 114 dovoľuje väčšie uhly náklonu v zákrutách ako ktorýkoľvek iný model Softail.

Dizajn modelu FXDR 114 potvrdzuje dôraz na silu a výkon vďaka inšpirácii u pretekárskych dragsterových špeciálov – od zaobleného štítku až po useknutú zadnú časť a jednomiestne sedlo. Zadný blatník je tvarovaný tak, aby objímal masívnu zadnú pneumatiku 240 mm a pohyboval sa spoločne s kolesom v celom rozsahu zdvihu odpruženia.

MODELY TOURING A TRIKE 2019

Harley-Davidson pokračuje vo vývoji modelov Touring a Trike s novými technológiami umožňujúcimi posilnenie výkonu, funkcie i štýlu.

Nový systém infotainmentu
Nový systém Boom! Box ™ GTS pre vybrané motocykle radu Harley-Davidson Touring a Trike ponúka moderný vzhľad a ovládanie po vzore najnovších tabletov a mobilných telefónov, výnimočnú odolnosť a špeciálne funkcie len pre motocykle. K tomu kompatibilitu so štandardom Apple CarPlay (pri použití mikrofónu vo voliteľných headsetoch Harley-Davidson Genuine Motor Accessories) a hlasové ovládanie.

Sofistikovaná elektronika pre modely Trike
Nový elektronický brzdový systém Reflex Linked Brake pre trojkolesové modely Harley-Davidson 2019 Tri-Glide Ultra a Freewheeler zahŕňa systém ABS (nos Braking System), systém kontroly trakcie TCS (Traction Control System), systém riadenia preklzu DSCS (Drag-Torque Slip Control System ) a prepojené brzdy vpredu a vzadu. Tieto funkcie spoločne zvyšujú bezpečie a istotu pri riadení.

Úplne nová technológia odpruženie Harley-Davidson Touring 2019 poskytuje modelom Harley-Davidson Tri-Glide Ultra a Freewheeler väčšie pohodlie počas jazdy a jednoduché nastavenie predpätia odpruženia.

Pohonné jednotky Milwaukee-Eight 114, 1868 ccm
Vybrané modely Harley-Davidson 2019 Touring a Trike dostanú motory Milwaukee-Eight 114. Motor Milwaukee-Eight 114 so zdvihovým objemom 1868 ccm je najväčším agregátom, aký spoločnosť Harley-Davidson ponúka u štandardných továrenských modelov. Vyznačuje sa razantným zrýchlením a dostatkom výkonu pre bezpečné predbiehanie.

LIMITOVANEJ EDÍCIA CVO 2019

Tri limitovanej edície Harley-Davidson Custom Vehicle Operations ™ (CVO) 2019 sa vyznačujú strhujúcimi farbami, pokročilými technológiami, špičkovými komponentmi a dôrazom na detaily. Modely CVO exkluzívne využívajú veľký motor Milwaukee-Eight® 117 a štandardne sú osadené novým systémom infotainmentu Boom! ™ Box GTS.

2019 CVO ™ Limited
Pre jazdca, ktorý vyžaduje úplné maximum – luxus, výkon, funkcie a štýl. Model CVO Limited ponúka ultimátnej komfort a luxus pre dlhé výlety.

2019 CVO ™ Street Glide®
Ostro rezaný Bagger s výkonom hot-rodu a ohromujúcim špičkovým audiosystémom.

2019 CVO ™ Road Glide®
Výrazný a výhražný dizajn v kombinácii so špičkovým pohodlím vo výkonnom stroji pripravenom pre dlhé cesty a neskoré návraty.

PRÍSLUŠENSTVO GENUINE MOTOR ACCESSORIES 2019

Príslušenstvo Harley-Davidson Genuine Motor Accessories sa navrhuje spoločne s konštrukciou nových motocyklov, aby všetky možnosti úprav podľa vlastného vkusu dokonale pasovali a boli otestované podľa štandardov OEM. Autorizovaní dealeri Harley-Davidson sú špecialistami v oblasti customizácie, ktorí majú potrebné znalosti aj výbavu pre pomoc s výberom a montážou doplnkov Harley-Davidson Genuine Motor Parts & Accessories.

Hlavné body pre 2019 zahŕňajú:

• Nový 7-palcový svetlomet Daymaker® Adaptive LED používa patentované snímače a elektroniku integrovanú do svetlometu na zistenie uhla náklonu motocykla a automatickému nasmerovanie dodatočného osvetlenia do zákrut a miest, ktoré by inak zostala pri použití tradičných LED svetlometov neosvetlená.

• Nová kolekcia Dominion™ ponúka jedinečnú príležitosť, ako personalizovať jednotlivé prvky príslušenstva pre takmer nekonečné možnosti customizácie. Táto kolekcia je ponúkaná v čiernej eloxovanej a bronzovej matnej základnej farbe a využíva vymeniteľné prvky v leštenej čiernej, bronzovej a eloxovanej oranžovej farbe alebo s povrchovým spracovaním z brúseného hliníka, ktoré možno použiť do akejkoľvek kombinácie. Táto špičková kolekcia príslušenstva kladie dôraz na odvážny a razantný jazdný štýl.

• Výkonnostné doplnky Screamin ‘Eagle® sú navrhnuté tak, aby umožňovali konkrétne navýšenie krútiaceho momentu a výkonu bez zdĺhavého skúšania rôznych kombinácií, ktoré obvykle sprevádzajú úpravy motora. Nová 4,5palcová koncovka výfuku Screamin ‘Eagle® pre model Harley-Davidson Sport Glide® podporuje úpravy Screamin’ Eagle® Stage I až IV. Nový kryt ventilov Screamin ‘Eagle® pre motor Milwaukee-Eight necháva nahliadnuť “čo je vnútri …” a je ozdobený luxusným kovovým emblémom s vyznačením zdvihového objemu 107, 114 alebo 117 a úrovňou úprav Stage.

NOVÁ KOLEKCIA FXRG
Jazdi kedykoľvek a kdekoľvek chceš. Nová kolekcia FXRG® bola vytvorená pre náročných jazdcov, ktorí vyžadujú výbavu s vyskúšanou funkčnosťou a dizajnom pre kompletné pohodlie a všestranné vlastnosti pre jazdu za každých podmienok.

FXRG for Touring
Inovatívna technológia a materiály vrátane podšívok Coolcore® a pružné časti z materiálu Cordura® poskytujú väčšie pohodlie. Nové pánske a dámske bundy FXRG Triple Vent System Waterproof (kožené aj textilné) vďaka nim umožňujú celoročné využitie a jazdu za každých podmienok. Tieto bundy možno kombinovať s nepremokavými nohavicami FXRG. Pretože jazdci na motocykloch Touring potrebujú možnosť obliekať alebo vyzliekať ďalšie vrstvy podľa okolitých podmienok, nová kolekcia FXRG obsahuje okrem základnej vrstvy ešte zateplenú strednú vrstvu, navrhnutú špeciálne pre použitie na motocykli.

FXRG for Urban
Výbava pre jazdu v meste musí zabezpečovať dobrú ochranu, pohodlie a mobilitu. Nová bunda FXRG® Gratify Slim Fit Leather Jacket a FXRG® Slim Fit Riding Jackets kombinujú moderný štýl s funkčnými prvkami a pohodlným strihom, vrátane vnútornej vrstvy Coolcore®, strečových materiálov pre väčšie pohodlie, odľahčených chráničov s CE certifikáciou a špeciálnou perforáciou pre odvod tepla. Jazdci môžu tieto bundy kombinovať s novými zosilnenými jeans nohavicami FXRG® Armalith® Denim s ochranou proti predratiu.

Kompletná kolekcia FXRG Collection zahŕňa tiež tri helmy FXRG a nepremokavé rukavice FXRG Dual Chamber Gauntlet.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *